Fifa-Factory
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Care este jucatorul vostru preferat ?

In jos 
3 participanți

Care este jucatorul vostru preferat ?
L.Messi
Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_lcap33%Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
C.Ronaldo
Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_lcap33%Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Gerrard
Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_lcap33%Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Ribery
Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_lcap0%Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kaka
Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_lcap0%Care este jucatorul vostru preferat ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 6
 

AutorMesaj
scotianu'
Membru
Membru
scotianu'


Numarul mesajelor : 27
Puncte : 39
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Care este jucatorul vostru preferat ? Empty
MesajSubiect: Care este jucatorul vostru preferat ?   Care este jucatorul vostru preferat ? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 5:17 pm

Care este jucatorul vostru preferat ?
Sus In jos
http://www.fcd09.forumer.ro
cosmyn
Moderator
Moderator
cosmyn


Numarul mesajelor : 55
Puncte : 68
Reputatie : 1
Data de inscriere : 02/05/2009

Care este jucatorul vostru preferat ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este jucatorul vostru preferat ?   Care este jucatorul vostru preferat ? I_icon_minitimeLun Mai 18, 2009 8:35 pm

nici unul nui ca leo messi;) are ceva ce nu are nimeni;)
Sus In jos
Darth Maul
Membru
Membru
Darth Maul


Numarul mesajelor : 16
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/09/2009
Varsta : 33
Localizare : pe Luna

Care este jucatorul vostru preferat ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este jucatorul vostru preferat ?   Care este jucatorul vostru preferat ? I_icon_minitimeMar Sept 08, 2009 8:56 am

cosmyn a scris:
nici unul nui ca leo messi;) are ceva ce nu are nimeni;)



ce are....are cumva pi__a si noi nu stim ?! e super bun nimeni nu contesta asta...dar lasa-l ca nici gravat cu aur nu e,valabil si pt ronaldo.

mie imi place cum joaca Eto'o...are o viteza sa-mi bag picioru,imi pare rau ca a plecat de la Barca :(...are fite am auzit...face pe "nebunu" la antrenamente nush ce...ma rog....in meci e un atacant f bun, alearga ca un cal de curse,trage bine, ii atacant de atacant,alaturi de Torres ar fi un atac letal. Care este jucatorul vostru preferat ? 625685
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este jucatorul vostru preferat ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este jucatorul vostru preferat ?   Care este jucatorul vostru preferat ? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Care este jucatorul vostru preferat ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care este antrenorul pe care l-ati dori la echipa de suflet ?
» Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?
» Jucatorul favorit

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa-Factory :: FS-Altele :: Sondaje-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | Jocuri video | Sport | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente