Fifa-Factory
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?

In jos 
2 participanți

Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?
Hagi
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pele
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap25%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
C.Ronaldo
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Messi
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Gerrard
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Cantona
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Koeman
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Platini
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap25%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Maradona
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap50%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Voller
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_lcap0%Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
 

AutorMesaj
scotianu'
Membru
Membru
scotianu'


Numarul mesajelor : 27
Puncte : 39
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? Empty
MesajSubiect: Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?   Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 4:58 pm

Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?
Sus In jos
http://www.fcd09.forumer.ro
Darth Maul
Membru
Membru
Darth Maul


Numarul mesajelor : 16
Puncte : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/09/2009
Varsta : 33
Localizare : pe Luna

Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? Empty
MesajSubiect: Re: Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?   Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ? I_icon_minitimeMar Sept 08, 2009 9:07 am

Am votat Maradona.

Parerea mea...desi toti si buni...ce sa mai...

Dar asa explozie si driblinguri...nu degeaba i se zicea "butoiasul atomic"...acuma il vedeai peste 1 secunda ii departe de u cu mingea la picior


Asemenea driblinguri ametitoare am mai vazut la Dumitrache,daca ati auzit de el...or scos cei de la PROSPORT un DVD cu el in memoria lui.

In secvente se vedea ce clasa avea...asa atacant nu vom mai avea veci....Raducioiu e cel mai aproape de el,si el avea tehnica,tragea bine...dar ca Dumitrache.,..asteptati fratilor...asteptati...

Partea proasta care e...n-avem atacanti nici care sa se apropie de Raducioiu..la tehnica,viteza,sut....la sut si viteza Marica poate...dar tehnica n-are baiatu'...Mutu ii pe acolo...daca Mutu ar face ce ar trebui sa faca un nr 10,adica sa-l vedem ca scoate oameni din joc,dribland,(ceea ce nu face nimeni daca ati obs de la Hagi incoace) atunci l-ar ajunge pe Gica...dar el tot o lalaie pe partea stanga acolo...are loviturile libere si ceva viteza in rest...cineva tre' sa-l puna si pe el in valoare...altfel...:-j. {Sanmartean dribleaza la mijloc si scoate oameni din joc ceea ce avem nevoie la fiecare echipa din liga 1 si mai ales la nationala,pacat ca are 29 ani si nici acum macar nu e incercat,asta e...}

Cei care stiti ce am zis in toate randurile de mai sus si au habar de Dumitrache,Raducioiu ce a jucat Hagi,ce joaca Mutu stiu la ce ma refer.Mutu e cel mai bun la ora actuala de la noi,asa ca ziceti mersi ca il avem si pe el decat nimic.Numa sa mai faca si el cate ceva ca nici n-a mai jucat de nush cand la nationala...am uitat cand a marcat mutu ultima oara pt Romania :|
Sus In jos
 
Care este / a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fifa-Factory :: FS-Altele :: Sondaje-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente